Restauracja

Hotel & Restaurant Jakub Sobieski


Serdecznie zapraszamy Państwa do Restauracji w Hotelu Jakub Sobieski, gdzie serwujemy najlepsze w okolicy specjały, dania kuchni polskiej i międzynarodowej codziennie w godzinach od 13:00 – 22:00.

Eleganckie i niepowtarzalne wnętrza, klimatyzowane sale, profesjonalny i dyskretny personel, wyśmienita kuchnia sprawią, iż możemy pochwalić się wyjątkowym klimatem naszego lokalu.

U nas skosztują Państwo:
• wyśmienitej kawy,
• wybornych deserów,
• oraz własnych wypieków.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Przy organizacji szkoleń i konferencji służymy oczywiście pełną ofertą gastronomiczną na najwyższym poziomie.

Możemy pochwalić się również dużym doświadczeniem w organizacji imprez biznesowych, bankietów, wesel, komunii i innych spotkań rodzinnych.

Dowiedz się więcej

 imprezy okolicznościowe oława
 sala weselna oława

ŚNIADANIA

Śniadanie to idealny sposób na miły początek dnia.

W Hotelu Jakub Sobieski wiemy, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Daje enrgię na cały dzień, dlatego jedną z wizytówek Hotelu jest doskonałe, urozmaicone i smaczne śniadanie.

Nasi Goście codziennie mogą wybierać spośród sporej ilości produktów i potraw, w tym również świeżych owoców i warzyw, szerokiej gamy serów, wędlin, dań ciepłych oraz wypieków. 

Śniadanie podawane jest w naszej restauracji codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 - 11:00, a w sobotę, niedzielę i święta zapraszamy w godz. 7:00 - 10:00. W przypadku wyjazdu przed godz. 7:00 oferujemy Państwu smaczne pakiety śniadaniowe.

Zapraszamy na śniadanie również Gości nie mieszkających w Hotelu.

Cena bufetu wynosi 35 zł/os. 

MENU

Bogata i różnorodna karta menu aktualizowana jest sezonowo

aby wciąż zaskakiwać smakoszy i spełniać najbardziej wyrafinowane oczekiwania kulinarne Gości. Na specjalne życzenie Gości Szef Kuchni przygotuje zarówno dania z karty menu, jak i tradycyjne polskie potrawy.

Pobierz menu

 

 hotel oława

Zarezerwuj stolik

Paulina Opalińska
Kierownik Restauracji

Rezerwacja stolika do 10 osób: tel. +48 (71) 301 41 80

Rezerwacja stolika powyżej 10 osób: tel. +48 513 169 919

e-mail: restauracja@hoteljakubsobieski.pl